Kalıp Avrasya 2014 Fuarı Detaylar “Materials Science and Engineering A” da makalemiz yayınlandı Detaylar 2. Uluslararası Yüzey İşlemler Sempozyumu Detaylar Böhler Uddeholm Gebze'ye Taşındı Detaylar Uddeholm Metal Enjeksiyon Semineri 2014 Seminer Detayları

Dijital Uygulamalar

Yeni Android uygulamasıyla Uddeholm’e Iphone ve Ipad’den sonra şimdi de Google Play ile ulaşabileceksiniz!

Takım çeliklerinin kullanım yerlerine, seçim kriterlerine, ısıl işlemine, önerilen sertliklerine, kaplama özelliklerine, işlenebilirliğine ulaşmak artık parmağınızın ucunda! Uddeholm’ün sunduğu bu yeni uygulama Google Play’in Iphone ve Ipad’le ulaşılabilen bir Android uygulaması.Uddeholm Çelik Elkitabı

Bu uygulamayla Uddeholm kendine ait olan Uddeholm Çelik Elkitabını bilgilerinize sunuyor. Bu kitabın içinde imalat, servis ve pazarlama için gerekli olan bütün bilgileri bulabilirsiniz. Örneğin; sizin imalat yönteminiz için en uygun malzemeyi özelliklerinden seçebilir, şeklini boyutlarını tasarlayabilir, ağırlığını hesaplayabilir, Uddeholm’ün önerilerine ulaşabilirsiniz.

 

 Kalıbınız için, takımınız için perk çok farklı  malzeme çeşidinden en uygununu seçmek bir mühendisin, üreticinin temel görevidir. Bu uygulamada basit ve hızlı bir şekilde menüyü kullanarak malzemeleri taratabilir, özelliklerini inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz. Doğru takım çeliği için doğru malzemeyi bulmuş olursunuz.

Uddeholm tüm Dünyada 3000 e yakın çalışanıyla beraber en iyi üretimi yapmaya çalışmakta ve gerek çalışanları gerekse diğer firmalarla arasındaki iletişimi kolaylaştırmaya çalışmaktadır. Bunun için sunduğu bu uygulama ayrıca ÜCRETSİZDİR!

Bu uygulama bilgiye ulaşmak için gereken zamanı kısaltır ve üretimi hızlandırır. Ayrıca yeni üretilen çelik çeşitlerinden haberdar olmayı kolaylaştırır.

İmalat aşamasında boyut seçimini ve tasarımı sağlayan bu uygulama ölçmede ve birim değişimlerinde de kolaylık sağlar.Uddeholm Steel Handbook tüm dünyadaki mühendisler, ustalar, satıcı ve satınalmacılar çok güzel bir kaynaktır. Ipod ve Iphone’la uygulamaya erişilebilindiğinden heryerde ve herzaman ulaşabilirsiniz. Bu da zaman kaybını engeller. Dünyanın heryerinden alım ve satım koşullarını çevrimiçi internet üzerinden değerlendirip belirleyebilirsiniz.


Asla azıyla yetinmeyen Uddeholm sizlere en iyi kaliteyi, servisi ve teknik destek koşullarını sağlıyor. Ayrıca Uddeholm için üretimle birlikte devam eden gelişim ve iyileştirme ürünlere ve hizmetlere yansımaktadır. Bu da tüm Dünyada Uddeholm’e karşı sağlam ve gerçekçi bir güven oluşturmaktadır. Firmamız Avusturyalı Voestelpine AG firmasının bir kuruluşudur ve uzun vadede ortaklıklarımız pekişecektir.

Daha fazla bilgi için www.uddeholm.com/mobileapp.htm. 'i ziyaret edebilirsiniz.go